Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności
 
      login       hasło       przypomnij hasło
zmień kategorię Aktualne wyniki konkursu "Drugie Życie Elektrośmieci" w kategorii szkoła gimnazjalna
Kolejność zespołów według ilości punktów zdobytych:
L.p.Nazwa zespołuMiejscowośćI EtapII Etapsuma
R1R2R3R4SUMAR1R2R3R4SUMA
1Ekologiczna DziesiątkaSusk23,0025,6739,6710,0098,3427,3478,6638,0034,66178,66277,00
2Eko-FaniBorkowo Kościelne21,3327,0042,0010,00100,3326,0075,3436,6631,34169,34269,67
3OdnawialniKrosno Odrz.23,3325,6744,6710,00103,6724,0079,3432,6624,00160,00263,67
4Ekologiczny KruszynKruszyn19,3323,0041,6710,0094,0027,3480,0027,3430,00164,68258,68
5EkopozytywniKamieniec Ząbkowicki23,6726,6742,670,0093,0124,6678,6632,6626,00161,98254,99
6Ekogim10Gliwice21,6726,6742,670,0091,0127,3474,0028,0033,34162,68253,69
7Ekolodzy z DwójkiŁuków16,6726,0041,3310,0094,0022,6679,3433,3421,34156,68250,68
8Elektro TeamChęciny20,0025,6743,0010,0098,6725,3479,3423,3423,34151,36250,03
9EkozorientowaniGłowno19,3326,6732,3310,0088,3326,6672,6634,0025,34158,66246,99
10Free ElectronsDobrzyń nad Wisłą23,3327,6741,3310,00102,3324,0064,6630,6623,34142,66244,99
11BiokomaryBudzisław Kościelny23,0025,3342,330,0090,6626,0063,3427,3424,00140,68231,34
12EKO przyjacieleKielce21,6726,3342,000,0090,0025,3478,0016,6617,34137,34227,34
13ŚwietlikiRudna Wielka21,3319,6735,0010,0086,0021,3473,3422,6618,00135,34221,34
14OświeceniKielce16,0020,3326,0010,0072,3324,6665,3427,3426,00143,34215,67
15Eko-AtisKościerzyna21,0026,0026,000,0073,0023,3453,3433,3430,66140,68213,68
16Eko-pozytywniWodzin Prywatny21,6725,3332,330,0079,3324,0060,6620,6626,00131,32210,65
17Hardcorowi EkolodzySmólnik17,3323,3340,000,0080,6620,6666,6623,3418,00128,66209,32
18Ekolodzy z PostominaPostomino18,6718,3341,0010,0088,0018,0052,0030,0016,00116,00204,00
19Eko-fankiPoronin21,0020,3335,000,0076,3322,0059,3419,3422,66123,34199,67
20E-śmieciakiIława21,0020,6734,000,0075,6719,3447,3428,6616,00111,34187,01
21Gimeko3Bartoszyce16,6719,3332,330,0068,3325,3450,6621,3416,00113,34181,67
22Green TeamLubsko15,6722,0028,3310,0076,0016,0040,0018,6626,00100,66176,66
23SaharaPustynia18,0020,6730,0010,0078,6715,3436,0018,6617,3487,34166,01
24Green DaysBłenna16,0015,0029,0010,0070,0013,3438,6617,3416,0085,34155,34
25Ekologiczni ziemianiePilica16,3318,3314,3310,0058,9918,6647,3411,3412,0089,34148,33
26Eko-ZanWschowa20,6715,6729,670,0066,016,0038,009,3416,0069,34135,35
27Eko-CzłekiMaszewo19,6720,0032,000,0071,6716,0028,668,6610,0063,32134,99
28EkochomikStemplew18,0018,3326,3310,0072,6620,6621,3416,004,0062,00134,66
29Ekołosie -SuperktosieKampinos18,3313,0016,670,0048,008,0049,3416,6612,6686,66134,66
30ZłomiarzePłociczno-Tartak16,6719,0026,670,0062,348,6615,3428,0019,3471,34133,68
31Bio TeamChełm13,678,0020,670,0042,3412,6634,6618,0022,6687,98130,32
32EkogimkiSkibin18,0015,6719,3310,0063,0012,6626,009,345,3453,34116,34
33NeonkiKraków18,0025,0029,670,0072,6716,0013,348,002,6640,00112,67
34Ekopogromcy z ManowaManowo20,3323,3332,6710,0086,3317,344,001,341,3424,02110,35
35Aktywni Z NaturyRosko13,009,3317,6710,0050,0016,6617,3412,004,6650,66100,66
36AmicusKatowice16,3310,0010,330,0036,669,3413,3414,6611,3448,6885,34
37ZajacBielsko-Biała18,6720,0035,3310,0084,00XXXX0,0084,00
38Eko - patrolSkarżysko Kościelne20,6716,0035,0010,0081,67XXXX0,0081,67
39SzklankaSKAŁA17,0022,6726,3310,0076,00XXXX0,0076,00
40Pogromcy ElektrośmieciLubań11,0018,0015,3310,0054,334,006,004,005,3419,3473,67
41GeografŁochów11,3321,3323,3310,0065,99XXXX0,0065,99
42Gang EkotropicieliParzęczew15,0014,6724,0010,0063,67X3,34X2,000,0063,67
43EkoteamKrośniewice13,3315,6721,0010,0060,00XXXX0,0060,00
44EkosówkiWarszawa16,3323,009,0010,0058,33XXXX0,0058,33
45EkoluzakiSzprotawa16,0013,3318,0010,0057,339,34XXX0,0057,33
46EkotubisieOLESNO0,000,000,0010,000,008,6637,344,002,0052,0052,00
47EkozłomkiTurośń Kościelna0,000,000,0010,000,0010,0023,349,346,6649,3449,34
48EkobobryAdamów17,009,0022,670,0048,67XXXX0,0048,67
49Zespół Szkół w RogożuKozłowo14,3315,006,6710,0046,00XXXX0,0046,00
50EkopszczółkiKolonia Ossa13,3310,335,3310,0038,99XXXX0,0038,99
51ElektromisiakiOZORKÓW17,6713,007,330,0038,00XXXX0,0038,00
52GimnazjalisciTrzebiatówXXXX0,006,0016,004,662,6629,3229,32
53AdaśkiKraków8,67XXX0,00XXXX0,000,00
54BateryjkiTereszpol- ZaorendaXXXX0,00XXXX0,000,00
55Chopina 30ElblagXXXX0,00XXXX0,000,00
56Eko-BaterieSTRZELNO15,33XXX0,00XXXX0,000,00
57EkoczarnaWołomin10,33XXX0,00XXXX0,000,00
58EkoelektrogroupNowosielec1340,00XXX0,00XXXX0,000,00
59ElektroświerszczeOrzeszeXXXX0,00XXXX0,000,00
60Friends of EarthSzymiszówXXXX0,00XXXX0,000,00
61GimekoTarnobrzegXXXX0,00XXXX0,000,00
62KortlandBłędówXXXX0,00XXXX0,000,00
63NaelektryzowaniNoweXXXX0,00XXXX0,000,00
64RecyklerzyKoprzywnica17,006,67XX0,00XXXX0,000,00
65Z S I InowrocławInowrocławXXXX0,00XXXX0,000,00

X - oznacza brak raportu lub nie jest oceniony
Aby zobaczyć w jaki sposób naliczone były punkty za dany etap, należy "kliknąć" sumę punktów danego etapu swojego zespołu.
 
 Organizatorem Konkursu jest Europejska Platforma Recyklingu Polska Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.
 oraz Europejska Platforma Recyklingu Batteries Poland Sp.z o.o.
 Konkurs dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej